24. 4. 2009

Dobrý den,

Jak bych zhodnotil Váš golfový kurz? To že naučíte hrát golf každého není
jen reklamní fráze, ale je to až neuvěřitelná skutečnost. Bylo až
fascinující sledovat jak lidé, kteří před Vaším kurzem nikdy nedrželi
golfovou hůl v ruce, zahrají čtvrtý den na hřišti par. Vše jde samo a
přirozeně. Po celé 4 dny jsem se výborně bavil.

Ještě jednou děkuji,

Václav Wertheim
TREFCAR s.r.o.

—————

11. 8. 2008

Dobrý den,

myslím, že tento typ kurzu upoutá každého začátečníka, který chce proniknout do základu golfu. Je vytvořen zábavnou formou, se spoustou praktických ukázek a tréninku.

Vzájemné soutěže přináší zpestření. Teorie je vysvětlena prakticky při hře, což je nenásilná forma. Dalším kladem byla ochota zodpovědět jakoukoliv otázku, i když už v předchozím průběhu padla.

Jediná věc, kterou bych změnil bylo odpoledne třetího dne, které jsme strávili na velkém hřišti. Podle mého názoru na to v současné chvíli nikdo neměl a bylo to trápení a trochu ztráta času. Myslím, že by stačila akademie a raději následný trénink s korekcí chyb.

Jinak samá pozitiva.

S pozdravem

K. Brettschneider

—————

11. 8. 2008

Dobrý den,

Mohu říci, že kurz se mi velice líbíl. Kurz byl velmi intenzivní. Každý den čistých 9 hodin golfu.

Měl jsem pocit, že poskytl velmi dobrý vstup do světa golfu a naučil všem základním úderům a pravidlům. Samozřejmě za 4 dny se nedá golfu naučit, ale byl to perfektní start pro další zdokonalování.

Instruktoři byli perfektní a velice se nám v průběhu kurzu věnovali a trpělivě vysvětlovali správné provádění úderů.

Se srdečným pozdravem

Jan Červenka

————–

11. 7. 2008

Dobrý den Jakube,

Golf nás absolutně dostal. Vždy když nyní někdo přijde se špatnou zprávou, tak zavřu oči a vidím ten 120m odpal na páté jamce, přímo na green.

Kurz je hodně o trenérovi a ten byl v podobě Radka Horyny vynikající.

Přeji mnoho úspěchů ať pracovně či v soukromí,

Tomáš Abazid
managing director of BenefitBox

————-

5. 6. 2008

Dobrý den, Jakube,

s organizací a průběhem kurzu jsem byla opravdu spokojená, působilo to na mě celkově hodně pozitivně a relaxačně, lidé byli velice příjemní…tak nějak to bylo vedeno „nenásilnou cestou“ :-))). Pouze bych uvítala ještě více možného tréninku, ale u mě to bylo způsobeno tím, že jsem se sama ochudila o jeden den.

Hezký zbytek dne,

Zlata Kunešová
Ředitel

Československá obchodní banka, a. s.
Právní podpora mez.bankovn.,kap.trhů a korporátní klientely

————–

4. 6. 2008

Dobrý den Jakube,

Ještě jednou Vám i trenérovi Radkovi moc děkuji za velmi příkladnou a důkladnou procházku světem golfu. Po absolvování 4-denního kurzu můj zájem o golf stoupl ještě více. Celý průběh kurzu byl proveden velmi kvalitním způsobem, nebojím se říci až profesionálním přístupem. Kvalita Vaše a trenéra Radka jako vyučujících byla velmi příjemná a dala mi velmi důkladný základ golfu nejen jako sportu, ale také poznání golfové etikety a zažitých pravidel běžném hraní.

S pozdravem a přáním brzké hry
Mgr. Zedník Pavel
GORDION s.r.o.

————–

3. 6. 2008

Dobrý den Jakube,

co se týče proběhlého čtyřdenního golfového kurzu na Konopišti, tak mohu jen chválit, byl jsem spokojen, jak úrovní kurzu z Vaší strany, tak s trenérem Radkem Horynou. Vždy jsem tušil, že golf je nádherná hra, ale po hře samotné jsem pochopil výroky ostatních hráčů, že golf je hra na celý život, naprosto jsem golfu propadl, každou volnou chvilku věnuji zatím golfové teorii (stále vybírám klub a hole), ať je to internet, časopisy nebo výuková DVD, všude kde jsem, tak se dívám jaké tam mají hřiště, doma asi už všechny trochu štvu, ale chápu je, neví o čem golf je. Za to vše patří dík vám, kteří jste mě uvedli do golfového světa.

S pozdravem a přáním krásné hry se loučí Tomáš Matásek

————–

Děkujeme za přízeň stovkám absolventů našich kurzů od roku 2007. Jakmile získáme svolení publikovat jejich ohlasy na naše golfové kurzy, tak je zde naleznete.Zůčastnili jste se našich kurzů? Vyplňte nám dotazník s recenzí kurzu a sdělte ostatním své dojmy a doporučení. Pomůžete tak dalším zájemcům o golf. Děkujeme.