Kurzy probíhají v tréninkových areálech těchto prvotřídních golfových areálů: Konopiště, Hluboká nad Vltavou a novinka v naší nabídce – Benátky nad Jizerou.

Golf Club Konopiště

Golf Resort Konopiště byl otevřen v roce 2002 a jde o jeden z největších golfových resortů v ČR – celkem tam najdete 36 jamek. Nedaleko se nachází malebný zámek Konopiště, který byl do dnešní novogotické podoby upraven koncem 19. století. Resort zahrnuje 2 mistrovská osmnáctijamková hřiště Radecký course (par 72) a novější D´Este course (par 72).

Areál má vynikající podmínky pro trénink, protože zde naleznete i devítijamkové tréninkové hřiště určené začátečníkům, k dispozici je samozřejmě driving range, chipping a puttin green, prodejna a půjčovna golfového vybavení.

Jedná se o jeden z nejlépe vybavených areálů v ČR a především díky veřejnému tréninkovému hřišti ideální místo pro začínající golfisty.

Telefon na recepci: 317 784 044

Adresa: Tvoršovice 27, 256 01 Benešov, mapa

Email: gcko@gcko.cz

www.gcko.cz

>> Aktuální golfové kurzy v Golf Clubu Konopiště >>

Fotogalerie:

Konopiště - driving range (c) www.gcko.cz

Konopiště - public course (c) www.gcko.cz

Konopiště - club house (c) www.gcko.cz

Konopiště - restaurant (c) www.gcko.cz

Golfový Klub Hluboká nad Vltavou

Golfové hřiště v tomto malebném prostředí v blízkosti jednoho z nejkrásnějších českých zámků vznikalo od roku 1999. V současné době se zde nachází mistrovské 18ti jamkové hřiště a devítijamkové tréninkové veřejné hřiště. Pro účely tréninku je dále k dispozici driving range, chipping a putting green a půjčovna vybavení.

Působivá dominanta novogotického zámku bude příjemným zpestřením vašeho kurzu.

Telefon na recepci: 776 826 376

Adresa: Náměstí ČSLA 26, 373 41 Hluboká nad Vltavou

Email: recepce@golfhluboka.cz

www.golfhluboka.cz

>> Aktuální golfové kurzy v Golf Klubu Hluboká nad Vltavou >>

Fotogalerie:

Hluboká - kurzy golfu (c) www.golfhluboka.cz

Golf Resort Paradise (Benátky nad Jizerou)

Golfový resort leží 1,5 km od města Benátky nad Jizerou a je snadno dostupný po rychlostní silnici R10 – Praha – Mladá Boleslav. Celý areál se nachází v chráněné krajinné oblasti a díky své poloze a klimatickým podmínkám spadá do oblasti s nejdelším trváním golfové sezóny v České republice.

Pro účely tréninku je k dispozici hřiště akademie (9 jamek PAR 3), driving range, chipping a putting green a půjčovna vybavení.

Telefon na recepci: 326 313 000

Adresa: Na golfu 1003, 294 71 Benátky nad Jizerou

Email: info@golfbenatky.cz

www.golfbenatky.cz

>> Aktuální golfové kurzy v Golf Resort Paradise v Benátkách nad Jizerou

Fotogalerie:

Golf & Country Club Mstětice

Populární golfový areál Golf & Country Clubu Mstětice se nachází 5 km od východního okraje Prahy. Klub byl založen v roce 2002 a v současnosti se zde nachází 18ti jamkové hřiště inspirované klasickými anglickými hřišti typu links. Součástí areálu je i rozsáhlý tréninkový komplex – driving range (krytá odpaliště), putting green a chipping green. K dispozici je prodejna i půjčovna golfového vybavení. Po tréninku si můžete dopřát vynikající pochoutky ve stylové restauraci.

Vyhledávanou zábavou se stala výuka a jízda na koních přímo v areálu golfového klubu včetně možnosti vyjížděk do blízkého okolí.

Telefon na recepci: 326 997 190

Adresa: Zeleneč, část Mstětice č.p. 5, 250 91 Praha – východ, mapa

Email: info@gccm.cz

www.gccm.cz

Golfové kurzy v této lokalitě aktuálně nenabízíme

Fotogalerie:

Mstětice - klubovna (c) www.gccm.cz

Mstětice - driving range (c) www.gccm.cz

Mstětice - kone (c) www.gccm.cz